Tekmovanja

ponedeljek, 25. januar 2016, 10.00

Člani izgubili proti Šempetru

Članska ekipa je tudi v domači tekmi proti Šempetru zabeležila poraz. Pokazala je sicer veliko borbenosti, a kljub temu so bili v končnicah nizov premalo zbrani za uspeh.

V prvem nizu so vseskozi vodili za nekaj točk igralci Šempetra, a je domačim uspel preobrat. Pri vodstvu z 22:20 je kazalo, da bi domači lahko dobili prvi niz, a so prednost kot že ničkolikokrat v tej sezoni zapravili in zmago v nizu prepustili nasprotni ekipi, slavili so s 25:23. V drugem nizu so domači zaigrali bolj zanesljivo in vodili z lepo prednostjo do končnice. Nakar so zopet zapravili vso prednost, a k sreči se je tokrat obrnilo na stran domačih, niz se je končal s 27:25, kar je pomenilo izenačenje na 1:1. V tretjem nizu so domači popustili in Šempeter je povedel z 2:1. Tudi v tretjem so gostje vodili, a se Fužinar ni predal, se nevarno približal, a za končni preobrat jim je zmanjkalo in Šempeter je dobil še zadnji niz na tekmi s 25:22. To je pomenilo poraz s 3:1. V ekipi Šempetra sta se zelo izkazala posojen igralec ACH-ja Kumer z 22 točkami, še eno več pa je prispeval domačin Pokeršnik, ki je bil s 23 točkami tudi najboljši posameznik na tekmi.

Za Fužinar so na parket ponovni stopili vsi igralci: Stravnik 9, Jež M. 4, Lednik, Šavc, Borko 8, Tomaž, Jež J. 20, Valentan 6, Libnik, Cuevas 14, trener Nikolić. 

To je bila tudi zadnja tekma za Portoričana Cuevasa, ki je s klubom sporazumno prekinil pogodbo, saj bo sezono nadaljeval v Maroku. Ali bo klub priložnost namenil domačim igralcem, ali pa bo pripeljal novega igralca na to mesto bo znano v naslednjih tednih.

Mlajše ekipe Fužinarja so bile ta vikend proste. Že naslednjo nedeljo bodo v A ligi nastopili dečki, nato pa čez 14 dni še kadeti, prav tako v A ligi.

OK Fužinar

 

Read 1751 times Last modified on torek, 16. oktober 2018, 20.28

Informacije

Odbojkarski klub Fužinar Metal Ravne

Na gradu 6

2390 Ravne na Koroškem

040 833 611

info@okfuzinar.si

 

Odbojkarska šola

040 833 611

sola@okfuzinar.si