Tekmovanja

četrtek, 22. april 2021, 20.54

Mladinci 1. ligo končali na odličnem 5. mestu!

Mladinci OK Fužinarja v letošnji sezoni branijo naslov Državnih prvakov, z dobrimi predstavami pa so si tudi letos zagotovili nastope na zaključnem turnirju.

Ekipa je v četrtek odigrala zadnjo tekmo 1. mladinske lige. Nastopila je v Braslovčah, kjer so fantje z dobro igro prišli do zmage z 2:0. V uvodnem nizu so odbojkarji Fužinarja krenili odločno in domačim pokazali, da so v Braslovče prispeli po točke. V uvodnem nizu so vodili od začetka do konca in s 25:19 povedli z 1:0. Tudi drugi niz so bolje začeli igralci Fužinarja, si priigrali začetno prednost, ki so jo ohranili do konca niza. Tokrat gre pohvaliti vse člane ekipe, trener Jež je namreč vsem fantom dal priložnost za igro, zaupanje trenerja pa so vnovčili vsi, saj so niz mirno pripeljali do konca in ga dobili s 25:20. Za Fužinar so nastopili: Ranc 9 točk, Podričnik 7, Beondič 4, Hribernik 4. Navodnik 3, Verhnjak 2, Hovnik Rožen 1, Krajnc (L), Merkač (L), Kokol, Mesner in Verdnik.

Ekipa je kot že omenjeno ligaški del zaključila na 5. mestu, kar jim v 1/4 finalu prinaša dvoboj z ekipo Merkur Maribora. Finalni turnir osmerice bo na sporedu 22. in 23. maja.