Tekmovanja

ponedeljek, 23. januar 2023, 15.34

Člani brez uspeha, mlajši do novih zmag

V preteklem vikendu so bile naše ekipe spet na parketu, mala odbojka je dvakrat slavila, člani brez uspeha v Murski Soboti, mladinci pa so v nedeljo bili polovično uspešni.

 Tekmovalni vikend je otvorila ekipa male odbojke, ki je pod vodstvom trenerja Zmagaja gostovala v Mislinji. V 3. krogu A lige vzhod so se v prvi tekmi pomerili z ekipo Braslovč, tekmo so dobili naši odbokarji z 2:0 (12,24). V drugi tekmi so premagali še ekipo Hoče, prav tako z 2:0 (10,21). Ekipa Fužinarja tudi po 3. krogu ostaja vodilna ekipa A lige vzhod, naslednji turnir pa jih čaka 11. marca, ko bodo v 5. krogu gostovali v Mariboru.

Sobotno popoldne je bilo v znamenju članske ekipe, ki je gostovala v Muski Soboti. Po nizu uspešnih tekem in osvajanju točk je ekipa tokrat po odlični predstavi domače ekipe ostala brez točk, saj je Panvita Pomgrad tekmo dobila s 3:0 (16,16,21). Pod vodstvom trenerja Veličkovića so za Fužinar nastopili: Cafuta 2 točki, Lednik, Knuplež (59% sprejem), Ranc D., Bregar 7, Erpič 6, Levar, Hribernik, Vučetić, Libnik, Plesec 5, Kasnik 1, Jelić 5 in Ranc V. 6. Naslednja tekma ekipo čaka v soboto ob 19.uri, ko na Ravne prihaja Calcit Volley.

V nedeljo so v Brezovici nastopili še mladinci, ki so odigrali 5. krog 1. mladinske lige. Pod vodstvom trenerja Ježa je ekipa v prvi tekmi izgubila proti vodilnim Črnučam z 2:0 (15,21), v drugi tekmi pa premagala domačo Brezovico z 2:0 (9,21). Ekipa trenutno zaseda 5. mesto na lestvici 1. lige, do konca sta na sporedu še 2 kroga, kjer si bo naša ekipa skušala zagotoviti mesto na zaključnem turnirju. Za mladince Fužinarja so nastopili: Ranc 28 točk, Navodnik 14, Drevenšek 6, Križanič 5, Mesner 2, Zmagaj 1, Kokol, Dobrodel in Hribernik (L). 

OKF 

Read 317 times

Informacije

Odbojkarski klub Fužinar Metal Ravne

Na gradu 6

2390 Ravne na Koroškem

040 833 611

info@okfuzinar.si

 

Odbojkarska šola

040 833 611

sola@okfuzinar.si