Tekmovanja

nedelja, 07. november 2021, 16.36

Dečki in člani do novih zmag!

Člani v sredo izpadli iz Pokalnega tekmovanja proti državnim prvakom, pretekli vikend pa so bile naše ekipe ponovno zelo aktivne, saj so bili na parketu starejši dečki, člani in v nedeljo še kadeti. Sobota se je za naše odbojkarje končala odlično, saj so vse ekipe zmagale brez izgubljenega niza, v nedeljo pa so bili kadeti brez uspeha v Mariboru.

Naša članska ekipa se je v sredo mudila v Mariboru, kjer je nastopila v 1/8 finala Pokala Slovenije, državni prvaki Merkur Maribor pa so bili boljši s 3:0. Kljub temu, so se naši fantje predstavili v dobri luči, saj so prikazali dobro odbojko. Največ točk so za Fužinar zbrali Plesec 11, po 7 sta jih prispevala Fink in Makaš. Najboljše akcije naše ekipe na tekmi z Mariborom si lahko ogledate na povezavi spodaj:

https://www.youtube.com/watch?v=kbZx1N9u7aI&t=1s

Tekmovalno soboto so z domačim turnirjem 2. kroga kvalifikacij otvorili starejši dečki. Pod vodstvom trenerja Ježa so v prvi tekmi premagali Šempeter z 2:0 (17,22), v drugi tekmi pa so zmagali še proti vrstnikom iz Ljubljana Volley I z 2:0 (12,13). Priložnost za igro so dobili vsi člani ekipe, ki so z dobro igro vnovčili zaupanje trenerja. Za Fužinar so nastopili: Slatinšek T. 17 točk, Hribernik 15, Zmagaj 11, Pavlovič 7, Jamnik 7, Slatinšek O. 6, Abraham 4, Maček 3, Sekavčnik 1, Jošt in Merkač. Ekipa trenutno zaseda 1. mesto na lestvici v skupini B in so že krog pred koncem uvrščeni v 1. ligo starejših dečkov. Čestitamo ekipi in trenerju. Zadnji turnir kvalifikacij ekipo čaka v soboto, 20. novembra v Ljubljani.

 

Soboto ob 19. uri so nastopili naši člani v Žužemberku, kjer so prišli do zmage s 3:0. Rezultat pa ne pomeni lahke tekme, saj so se igralci Fužinarja morali za zmago zelo potruditi. Nizi so se namreč končali na 30, 23 in 13 točki. Za Fužinar so pod vodstvom trenerja Veličkovića nastopili: Knuplež, Golob, Kasnik, Lednik, Makaš, Plesec, Ranc D., Levar, Fink, Vučetić, Pušnik, Mori in Ranc Vid. Člansko ekipo v soboto čaka derbi s Šoštanjem, ki bo odigran v domači dvorani ob 19. uri. Vabljeni!

V nedeljo so v Mariboru nastopili še kadeti, ki so odigrali 2. turnir kvalifikacij za 1.ligo. V prvi tekmi so z Radenci izgubili z 2:1 (-25,24,10), v drugi tekmi je bil boljši še Maribor z 2:0 (24,17). Za kadete so pod vodstvom trenerja Ježa nastopili: Drevenšek 19 točk, Hribernik 13, Haber 10, Križanič 7, Donik L. 5, Vučetić 2, Dobrodel 1, Slatinšek, Zmagaj, Kolenc Fajt, Skudnik in Donik J.. Naslednji turnir ekipo čaka 14. novembra v Radencih, kjer se bo odločalo o potnikih v 1. ligo. Naši fantje v primeru dveh zmag in ugodnega razpleta tekem še lahko pridejo do uvrstitve v najvišji rang tekmovanja.

OKF

 

 

Read 210 times

Informacije

Odbojkarski klub Fužinar Metal Ravne

Na gradu 6

2390 Ravne na Koroškem

040 833 611

info@okfuzinar.si

 

Odbojkarska šola

040 833 611

sola@okfuzinar.si