Tekmovanja

nedelja, 26. februar 2023, 19.37

Člani brez uspeha, kadeti ponovno dvakrat zmagali

Članska ekipa je v predzadnjem krogu 1A Sportklub lige za moške gostovala v Kranju, kjer so zabeležili poraz s 3:0. Kadetska ekipa pa je v nedeljo gostovala v Mariboru, fantje pa so tudi tokrat zabeležili dve zmagi.

 Članska ekipa Fužinar Sij Metala Ravne je po zmagi v Črnučah gostovala v Kranju. Gostujoča ekipa Hiša na kolesih Triglav je bila bolja v treh nizih, ki so se končali na 23, 17 in 19. Za Fužinar so pod vodstvom trenerja Veličkovića nastopili: Cafuta 4 točke, Lednik 1, Križanič, Knuplež (L), Ranc D. 5, Bregar 7, Erpič 4, Levar, Vučetić, Libnik (L), Plesec, Kasnik 1, Jelić 9 in Ranc V. 5. Kljub porazu naša ekipa ostaja na sedmem mestu in bo na zadnji tekmi skušala presenetiti Merkur Maribor in se tako izogniti dodatnim kvalifikacijam za obstanek med elito. Tekma bo na sporedu v domači dvorani v soboto ob 19. uri. Vabljeni!

V nedeljo so nastopili še kadeti, ki so v Mariboru odigrali 6. krog 1. kadetske lige. Kljub temu, da naši fantje z igro tokrat niso blesteli, so na igrišču vseeno prikazali dovolj visok nivo igre za dve zmagi. V prvi tekmi so po izgubljenem prvem nizu v naslednjih dveh odigrali bolje in dobili tekmo proti Ljubljana Volleyu z 2:1 (-22, 21, 5). V drugi tekmi so se pomerili še proti Krki, tokrat so zmagali z 2:0 (22,26). Po šestih odigranih krogih v 1. kadetski ligi naša ekipa še vedno drži 1. mesto na lestvici, do konca rednega dela ekipo čaka le še gostovanje pri drugouvrščeni Brezovici 12. marca. Za Fužinar so pod vodstvom trenerja Ježa nastopili: Ručigaj 23 točk, Drevenšek 17, Slatinšek 12, Zmagaj N. 8, Vučetić 5, Zmagaj J. 5, Skudnik, Jamnik, Jošt, Maček, Hribernik (L) in Abraham (L).

OKF

Read 388 times

Informacije

Odbojkarski klub Fužinar Metal Ravne

Na gradu 6

2390 Ravne na Koroškem

040 833 611

info@okfuzinar.si

 

Odbojkarska šola

040 833 611

sola@okfuzinar.si